Omnicom: wyposażenie łazienek

O NAS

O Firmie

O NAS

O FIRMIE

WYRÓŻNIENIA

REFERENCJE

O Firmie

DRODZY KLIENCI, KONTRAHENCI I GOŚCIE

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonów sprzedaży firmy Omnicom z o.o.

Zapoznacie się w nich Państwo z efektami pracy światowych dyktatorów mody w dziedzinie płytek ceramicznych. Współczesne płytki ceramiczne oraz armatura sanitarna zmieniają łazienkę w wykwintny salon kąpielowy. Wymyślne dekoracje dodadzą uroku nawet najstarszej płytce. Nieprzebrane bogactwo wzorów, kolorów i wymiarów spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nowoczesne rozwiązania ekspozycyjne ułatwią wybór. Niewątpliwym atutem firmy Omnicom, obok niezwykle bogatego asortymentu, są konkurencyjne ceny. Dla stałych klientów wprowadzono korzystne rabaty. Prowadzony jest również system okresowych promocji.

Atrakcyjność oferty potwierdza fakt, że po 1998r. sprzedajemy ponad milion m2 płytek rocznie. W salonach Omnicom'u zapoznacie się Państwo z wyrobami czołowych producentów płytek ceramicznych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Gwarantujemy najwyższą jakość towarów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Moje długoletnie doświadczenie, światowe kontakty handlowe i nowoczesne spojrzenie na sztukę wzornictwa gwarantuje Państwu pełną satysfakcję z dokonanych zakupów.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą Omnicom'u. Nasze salony sprzedaży otwieramy dla Was drodzy goście i klienci.

Copyright ©2014 Omnicom sp. z o. o.

Omnicom sp. z o. o.

ul. Bartycka 24/26 00-716 Warszawa

e-mail: biuro@omnicom.com.pl

tel.: 22-331-43-00